TARASY

Tarasy drewniane

Tarasy drewniane wspaniale komponują się z elementami wykończenia domu i roślinami w ogrodzie. Lekka konstrukcja, prawdziwe, ciepłe i przyjemne drewno pod stopami, wyjątkowa wytrzymałość, łatwa konserwacja i ewentualna naprawa to niewątpliwie wielkie zalety tarasów drewnianych.

Tarasy kompozytowe

Kompozyt to połączenie drewna i tworzywa sztucznego. Kompozytowe deski tarasowe są próbą połączenia najlepszych cech naturalnego drewna z zaletami tworzyw sztucznych.

Tarasy z drewna egzotycznego

Tarasy z drewna egzotycznego świetnie sprawdzają się w naszym klimacie. Dodatkowo drewno egzotyczne stosowane do tarasów, ma coraz większą rzeszę zwolenników, którzy doceniają jego wysokogatunkową klasę. Podstawowym atutem drewna egzotycznego przeznaczonego na taras jest jego długa żywotność, która szacuje się na kilkadziesiąt lat.

Balustrady drewniane

Balustrady balkonowe drewniane, a także profesjonalne balustrady schodowe wyróżniające się wytrzymałością i wyjątkową estetyką. Są to elementy, które mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz różnego rodzaju obiektów, przede wszystkim domów jednorodzinnych, szeregowców, ale również kamienic czy biurowców.
Taras drewniany
Taras drewniany
Taras drewniany
Taras drewniany
Taras drewniany

Drewniane tarasy - projektowanie, budowa, konserwacja

Od 10 lat nasza firma z dużym powodzeniem buduje tarasy z drewna egzotycznego, kompozytu oraz z rodzimego modrzewia.

Firma AS-DREW posiada wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalny sprzęt. Do budowy tarasów używamy materiałów najlepszej jakości. Jeśli jesteś zainteresowany założeniem tarasu skontaktuj się z nami.